Wygrywamy z Deltą.

Wygrana na koniec rundy ! SZUMY VS DELTA 4:0

W dzisiejszym spotkaniu nasz zespół odniósł 4 zwycięstwo w tym sezonie, ale niestety nie utrzymał lidera na koszt Szyszły, która ma tyle samo punktów co my, lecz ma wygraną w naszym bezpośrednim meczu. Już w pierwszej minucie z rzutu wolnego bramkarza gości pokonał Cezary Bosiak. Długo szło nam czekać na drugą bramkę aż w końcu Roman Peszko zaskoczył przysłowiowym czubem i piłka wpadła do bramki myląc bramkarza. Pod koniec połowyw pole karne rywali wpadł Hubert Drążek i strzałem z lewej nogi po rykoszecie strzelił 3 bramkę. Kilka minut później nasza drużyna dostaje rzut karny, lecz niestety goalkeeper przyjezdnych wyczuł intencje strzelca. Na początku drugiej połowy Michał Kopeć strzela ostatnią bramkę ładnym, płaskim strzałem z lewej nogi . Druga połowa była trochę waleniem głową w mur i brakiem skuteczności. Warto dodać, że goście grali w dziewiątkę.

SKŁAD: Hurkała, Niedźwiedzki, Bosiak, Drążęk P. , Bondyra, Drążek H., Kopeć, Wełna, Wdowiak, Peszko, Panasiewicz

BRAMKI: Bosiak, Peszko, Drążek H., Kopeć