Wracamy na pozycję lidera !

OSTOJA VS SZUMY 2:3

Wyszliśmy na ten mecz gołą jedenastką, ale mimo wszystko już po 10 minutach prowadziliśmy 0:2 po bramce Damiana Bondyry z rzutu karnego po faulu na Michale Wdowiaku i po składnej akcji Bondyry z Wiatrzykiem gdzie ten drugi zakończył akcję ładnym strzałem w okienko. Pod koniec połowy tracimy dwie szybkie bramki i nasz zespół lekko sie gubi. Druga połowa to szczególnie walka w środku pola aż w końcu po długim podaniu Bosiaka do Wiatrzyka on strzela bramkę na 2:3 i już nic do końca meczu się nie dzieje. Za tydzień bardzo ważny mecz w Tarnoszynie !

Skład: Hurkała, Niedźwiedzki, Bosiak, Wełna, Drążek H., Peszko, Bondyra, Wiatrzyk, Wdowiak, Trześniowski, Panasiewicz

Bramki: Bondyra, Wiatrzyk x2