Wygrana ze Spartą Łabunie

W dzisiejszym spotkaniem ze Spartą Łabunie padł wynik 4:1 na korzyść gospodarzy. Goście przyjechali w 10, ale mimo to przez całą pierwszą połowę nie padły żadne bramki. Jeszcze w pierwszej połowie kontuzji kolana doznał bramkarz gości i w bramce musiał zastąpić go zawodnik z pola co oznaczało grę w 9 i ułatwienie jeszcze bardziej nam zadana. W drugiej połowie oblicze spotkania zmienił Szymon Wiatrzyk, który pojawiając sie dopiero na boisku strzelił 2 szybkie bramki. Kolejną dołożył Cezary Bosiak z 16 metrów, któremu piłkę wyłożył jak przed tygodniem Damian Bondyra. 10 minut przed końcem meczu tracimy niepotrzebną bramkę po błędzie obrońców i bramkarza, ale w ostatniej akcji meczu odpowiedział PAWEŁ PANASIEWICZ ! zdobywając swoją pierwszą bramkę od ponad 2 lat ! :D pokonał bramkarza ładnym, płaskim strzałem przy słupku nie dając mu żadnych szans przy interwencji. Za tydzień czeka nas mecz z Ostoją Skierbieszów.