Wygrana na zakończenie sezonu.

Delta  2 : 3 Szumy

W ostatnim meczu tego sezonu zmierzyliśmy się z juniorami Delty Nielisz . Początek meczu  wyglądał bardzo obiecująco, stwarzaliśmy sytuacje . W 14 min prowadziliśmy już  1:0  kiedy po zamieszaniu w polu karnym Damian Łasocha technicznym  strzałem pokonał bramkarza  Delty . Szybko strzelona bramka zamiast uspokoić grę, skutkowała  zlekceważeniem   rywala,  który   mimo  naszej przewagi  wykorzystał  swoje okazję i do przerwy przegrywaliśmy  2:1

W drugiej połowie  po zmianach w ustawieniu oraz zmianach personalnych  na boisko wszedł Damian Bondyra, który w  66 min. asystował przy bramce Szymona Wiatrzyka . Zawziętość  naszej drużyny zaowocowała golem w ostatnich minutach meczu kiedy po świetnym dośrodkowaniu Marcina Byry do siatki z najbliższej odległości zapakował futbolówkę  Cezary Bosiak.