Podsumowanie sezonu.

PODSUMOWANIE SEZONU 2015/2016.

Kolejny sezon za nami, przedstawimy fakty,plusy, minusy i wiele innych rzeczy już zeszłego sezonu.
Jesień w naszym wykonaniu była FATALNA, zebraliśmy tylko 6 punktów i w tym jeden komplet punktów przez walkower. W pierwszej części sezonu byliśmy podłamani złą postawą i nie potrafiliśmy się podnieść. Często brakowało pełnej jedenastki lub niektórzy gracze byli ściągani do zespołu seniorów gdzie mecz kończyło się często w 7-9 zawodników... Na problemach seniorów tracili także juniorzy. Na koniec rundy zajmowaliśmy 8 lokatę na 10. Nadeszła przerwa zimowa gdzie spora część naszej drużyny ją przepracowała co dało nam owoce na wiosnę. Od kwietnia zaczęliśmy wygrywać mecz za meczem i zbierać wiele punktów, przegraliśmy TYLKO JEDEN MECZ co jest bardzo dużym osiągnięciem patrząc nawet na naszą formę z jesieni. Wygraliśmy 5 spotkań, 2 zremisowaliśmy z liderem i viceliderem ! i jeden przegraliśmy kolejkę przed końcem rozgrywek. Straciliśmy 12 bramek w drugiej rundzie strzelając przy tym 27;) a na jesień było zupełnie odwrotnie gdyż mieliśmy 25 bramek straconych i 16 strzelonych.
Przygodę z juniorami kończą natomiast Artur Kawka, Tomasz Wołoszyński, Piotr Kuczmaszewski i Damian Łasocha ze względu na kończący się ich juniorski wiek. Chłopaki byli bardzo dużą częścią drużyny, byli czołowymi zawodnikami a Damian Łasocha od wielu lat bronił barw klubowych za co należą mu się gratulacje i podziękowania. Koniec sezonu zakończyliśmy na 7 miejscu z 26 punktami ze względu na bardzo ciasną sytuację w tabeli, gdyż do 3 miejsca traciliśmy jedynie 4 punkty.

Indywidualne statystyki graczy:

Damian Łasocha- 6 bramek+1 asysta
Szymon Wiatrzyk- 6 bramek+1 asysta
Cezary Bosiak- 5 bramek+3 asysty
Damian Bondyra- 4 bramki+4 asysty
Michał Kopeć- 3 bramki+3 asysty
Patryk Niedźwiedzki- 3 bramki

Tomasz Wołoszyński- 3 bramki+1 asysta
Jan Wełna- 3 bramki+1 asysta
Piotr Kuczmaszewski- 2 bramki+1 asysta
Hubert Drążek- 2 bramki+1 asysta
Marcin Byra- 1 bramka+2 asysty
Michał Wdowiak- 1 bramka

Widzimy się w sierpniu ! DZIĘKI!