Rewanż za jesień

Kolejny komplet punktów przyjeżdża do Suśca! Otwarcie można powiedzieć że gra naszych rówieśników wygląda coraz lepiej. Wyniki w rundzie wiosennej doskonale to ukazują.
Dzisiejszy pojedynek był zdecydowanie pod naszą kontrolą, znaczących błędów nie było lecz standardowo zabrakło spokoju bo 4 bramki to najniższy wymiar kary jaki mogliśmy zadać. Swoją debiutancką bramkę zdobył Piotr Kuczmaszewski który rozpoczął strzelanie. Na początku drugiej połowy w polu karnym faulowany był Damian Łasocha. Do "11" pewnie podszedł Damian Bondyra i było już 0:2. Kolejne bramki były kwestią czasu a za ich strzelanie wziął się Jan Wełna. Pierwszą bramką zdobytą przez pomocnika nie powstydziłby się niejeden profesjonalny piłkarz. Idealne ułożenie nogi i strzał "za kołnierz" dał nam już 3 bramkę zaś ostatni gol po zamieszaniu w polu karnym wykorzystał niezawodny w dzisiejszym meczu Wełna! Kilkoma doskonałymi interwencjami popisał się Hurkała między innymi dzięki niemu zawdzięczamy stratę tylko jednej bramki. Brawo drużyna! Za tydzień czeka nas prawdziwy sprawdzian z liderem z Sitna!

Skład:

Sebastian Hurkała (br.)